Wznawiamy działalność drużyny seniorów!

Po 2 latach przerwy z ogromną radością informujemy, że wznawiamy działalność drużyny seniorów!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 20 lipca o godzinie 18.00 na naszym obiekcie przy ul. Tomickiego 14.

Wszystkie szczegóły oraz informacje dotyczące naboru można uzyskać u trenera Grzegorza.