Po 2 latach przerwy z ogromną radością informujemy, że wznawiamy działalność drużyny seniorów!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 20 lipca o godzinie 18.00 na naszym obiekcie przy ul. Tomickiego 14.
Wszystkie szczegóły oraz informacje dotyczące naboru można uzyskać u trenera Grzegorza.